אטרקציות ואפקטים

אטרקציות ומופעי במה | דוכני מזון לאירועים
 

ארגון ארועים במקום אחד
לא פשוט לארגן אירוע, הפקת אירוע דורשת הקדשת זמן ומשאבים רבים. הסירו דאגה מליבכם כי מאסטר הפקות הופכים חלום למציאות. אם ילדכם חוגג בר מצווה או בתכם הגיעה למצוות – תנו לנו לארגן לכם אירוע חוויתי ומושלם עבורם. אנו במאסטר הפקות מציעים לכם לשלב שלל אטרקציות באירוע כדי לעשות שמח. אין ספק שגימיקים הופכים את האירוע לחוויתי לכן רצוי לשלב דוכני מזון לילדים שכוללים מכונת ברד, פופקורן ועוד.
 

בנוסף לדוכני מזון לאירועים אותם אנחנו מספקים תוכלו ליצור הפנינג גדול עם אטרקציות נוספות. בין הפעילויות אותן אנחנו משלבים באירוע תוכלו למצוא: להטוטנים ומופעי אש, מעגל מתופפים, שולחנות משחק, סדנאות יצירה וקרקס, בלונים ליום הולדת ועוד ועוד.
לפרטים נוספים חייגו: 053-9419418
 

זיקוקין ופירוטכניקה | פירוטכניקה | אפקטים מיוחדים לאירועים

מאסטר הפקות מפעילה מערכות זיקוקין ופירוטכניקה מהמתקדמות בעולם. אנו מחזיקים מבחר גדול של אפקטים תוק בדיקה ושמירה קפדנית על איכות, בטיחות, אמינות ומקצועיות לביצוע מושלם לשביעות רצון הלקוח.
 

במאסטר הפקות תוכלו לשלב עם מופע הפירוטכניקה מגוון גדול של גימיקים ובינהם: עשן כבד, בועות סבון, רשת בלונים, קונפטי ידני / חשמלי וכמובן סוגים שונים של זיקוקי מזרקה.
 

במאסטר הפקות מבחר גדול של זיקוקין ואפקטים כגון: פגזים, כוורות, מזרקות מסוגים שונים, סביבונים, מפלים, זיקוקי אפקטים, טילי שיוט, כדורי אש, פלאשים, שרקנים, נחשולי ופגזי מים, שילוב של הפרחת בלוני הליום וזיקוקי מזרקה - ייחודי מומלץ לחתונות.